PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ


Podróże szyte na miarę - infografika

► Lubisz niezależność i cenisz sobie podążanie własnymi ścieżkami?

► Cenisz swój czas i nie chcesz martwić się o organizację Twojego wymarzonego wyjazdu?

► Marzysz o kierunku którego nie ma żadne biuro podróży a nie wiesz jak zabrać się za organizację?

► Posiadasz specjalne lub niecodzienne wymagania?

 

Co zyskujesz?

► oszczędzasz czas – nie tracisz go  na szukanie w Internecie informacji, noclegów, transportu i innych niezbędnych rzeczy  do organizacji Twojego wyjazdu

► oszczędzasz pieniądze – wybierzemy  najbardziej optymalną dla ciebie cenę przelotu, hotelu, transferu i innych składowych pakietu. Nasze doświadczenie w branży turystycznej pozwoliło nam na rozbudowaną sieć sprawdzonych, wiarygodnych i kompetentnych kontrahentów dzięki którym  dysponujemy najlepszymi cenami.

► indywidualny plan podróży przystosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb

 

Jak działamy?

  1. Określimy miejsce podróży: kontynent, kraj, region.
  2. Określimy Państwa oczekiwania. Chcemy dowiedzieć się jak najwięcej – Państwa wymagania i preferencje co do podróży pozwolą nam na jak najlepsze stworzenie oferty dostosowanej wyłącznie do Państwa.
  3. W tym miejscu zaczynamy planować Państwa wyprawę – znajdziemy najlepsze połączenia lotnicze międzynarodowe oraz lokalne, przedstawimy ofertę na samochód, który będzie czekał na lotnisku lub w hotelu, zarezerwujemy noclegi, wynajmiemy lokalnych przewodników i autokary, zapewnimy transport, zakupimy bilety wstępu do różnych obiektów zaplanowanych na trasie podróży.
  4. Po uzgodnieniu wszystkich aspektów, wyceniamy podróż wraz ze wszystkimi składowymi, tworzymy szczegółowy plan podróży,dopinamy wszystko na ostatni guzik a Państwo mogą się już cieszyć z nadchodzącej podróży.

Zaufaj specjalistą i oddaj w nasze ręce organizowanie podróży dla Ciebie!