Warsztaty Yogi z zakwaterowaniem w miejscowości Ochotnica Górna Termin: 27.09-29.09.2019

Cena: 715 zł/os.Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Głównym aspektem są warsztaty yogi. Celem wyjazdu jest przybliżenie uczestnikom Yogi jako filozofii zycia oraz wyszkolenie ich w zakresie samodzielnego  bezpiecznego wykonywania prostej 20 minutowej sekwencji asan w domu – w ramach codziennej praktyki bez wychodzenia na silownie/do studia yogi.

Górna Chata to klimatyczne, pięknie położone miejsce. Widok na Tatry i okoliczne wzgórza jest przepiękny. Dom znajduje się nad Ochotnicą Górną z dala od zgiełku i ruchu. Auto można zostawić na niewielkim parkingu niedaleko chaty. Samo podejście nie stanowi problemu, to zaledwie kilka minut spacerkiem. Domek bardzo pomysłowo urządzony. W najbliższej okolicy  jest kilka szlaków. Obok domu łąka wraz z miejscem na ognisko. Kawałek dalej – bezludna łąka gdzie też można się nacieszyć widokiem. Na ganku leżaki, huśtawka i hamaki.W gospodarstwie dodatkową atrakcją mogą być zwierzaki. Na szczególną uwagę zasługują również posiłki-domowe i smaczne.

Właściciele Górnej Chaty tworząc osadę zadbali o to by chaty nawiązywały do tradycji regionu ale przede wszystkim by ukazywały własny i nietuzinkowy styl, więc wszystko co w okół stworzyli własnymi rękami.


RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:


DZIEŃ I

Dojazd we własnym zakresie w piątek 27.09.2019. Zakwaterowanie w godzinach wieczornych.Kolacja. Wieczorna spokojna praktyka Yogi przed snem z relaksująca muzyka (60 min).

DZIEŃ II

Sniadanie.YOGA: 60 min zajęć. Czesc warsztatowa I Teoria: historia jogi, filozofia jogi, teksty źródłowe, podstawowe pojecia jogiczne. Obiad.
Czesc warsztatowa II Praktyka: podstawowe asany oraz ich wykonywanie.Kolacja.YOGA: 60 min zajęć. Wieczorna Projekcja filmu.

DZIEŃ III

Praktyka: Suryanamaskar – powitanie slonca o wschodzie slonca (30 min).Sniadanie.Wspolna praktyka(90 min).Wykwaterowanie.

CENA ZAWIERA:

  • Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji- wegańskie posiłki
  • 2 noclegi w pokojach 2- i 3-osobowych
  • Warsztaty Yogi

CENA NIE ZAWIERA:

  • Dojazdu do Górnej Chaty
  • Korzystania z dodatkowej infrastruktury obiektu.
  • Ubezpieczenia

Informacje dodatkowe:

*możliwość przedluzenia wyjazdu

*możliwość dokupienia dodatkowych posiłków


Galeria

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.